Hosgeldiniz Tarih - Saat
Future Rabbit Online Music
DENİZLİ
Denizli hava durumu
En Düşük : 11°C
En Yüksek : 18°C

  •  TERMİKEL VE TERASPARK AVM’DEN  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK
  •  TERMİKEL VE TERASPARK AVM’DEN  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK
TERMİKEL VE TERASPARK AVM’DEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK

 TERMİKEL VE TERASPARK AVM’DEN

 ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK
Denizli’de faaliyet gösteren Termikel, Teraspark AVM ile birlikte anneler gününe özel etkinlik düzenledi. 12 Mayıs Pazar günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek etkinlikte anneleri özel sürprizler bekliyor.
Termikel’in Denizli bayisi Zafer Kaplan,12 Mayıs’ın çok özel bir gün olduğunu belirterek, “ Annelerimiz; varlığı içimizi ısıtan, yokluğu burnumuzu sızlatan kadın. Anne şefkattir, anne emektir, anne duadır. Biz de Anneler günü olan 12 Mayıs Pazar günü onlara özel bir etkinlik hazırladık.
ANNELERİ ÖZEL SÜRPRİZLER BEKLİYOR
12 Mayıs Pazar günü saat14.00’te başlayacak etkinlikte anneleri özel sürprizlerin beklediğini kaydeden Kaplan, “Bu özel günde, Termikel firmasının sadece Denizli’ye özel ürettiği ürünlerin tanıtımını yapacağız. Bu ürünlerde pişirilen pasta ve yemek ikramlarımız olacak. Ayrıca bu güne özel; ürünlerimizde büyük indirimler yaptık. Yine 12 Mayıs günü özel çekilişlerimiz ve folklor gösterilerimiz de olacak. 12 Mayıs’ta Annelere özel sürprizlerimiz var” dedi.
Kaplan; sadece Denizlili annelere özel düzenlenen etkinliğe tüm anneleri beklediklerini de sözlerine ekledi. MESUT GÜLER 
Bu Haberi Facebook'ta paylaşın
Bu Haberi Twitterde'ta paylaşın
Şuan görüntülemekte olduğunuz haber 2013-05-08 19:37:42 tarihinde yayınlandı ve toplam 1309 kez görüntülenmiştir.