Hosgeldiniz Tarih - Saat
Future Rabbit Online Music
DENİZLİ
Denizli hava durumu
En Düşük : 11°C
En Yüksek : 18°C

  •  TATLISES ÇİĞ KÖFTE DENİZLİ’DE
  •  TATLISES ÇİĞ KÖFTE DENİZLİ’DE
TATLISES ÇİĞ KÖFTE DENİZLİ’DE

 TATLISES ÇİĞ KÖFTE DENİZLİ’DE

Tatlıses Çiğ Köfte Üretiminde İSO 9001 ve 22000 kalite sistemlerini kullanılarak ve Türkiye’de çiğ köfte sektöründe ilk ve tek Helal sertifikasına sahip tek firma Tatlıses Çiğ Köfte Lise Caddesi Çatalçeşme Oda Tiyatrosu altında hizmete açıldı.
 
Tatlıses Çiğ Köfte artık Denizli’de hizmete açıldı. Türkiye genelinde birçok illerde şubesi olan Tatlıses Çiğ Köfte Denizli’de ikinci şubesini yakında Çamlık’ta hizmete açacağı müjdesini verdi. Denizli şube müdürü Gökhan Yüksel verdikleri hizmetler hakkında bilgi verdi. Yüksel, “Uzun süredir sürdürülen Ar-Ge çalışmaları neticesinde sizlere yeni ürün çeşitleri ile sürprizler Tatlıses Çiğ Köfte’dedir. Tatlıses Çiğ Köfte Uluslararası UFRAD Derneği üyesidir. . Uluslararası Gıda Zirvesinde yılın girişimci markası ödülüne layık görüldü. Tatlıses Çiğ Köfte Tüm üretim personeli ile tüm servis personelleri düzenli eğitime tabi tutulmaktadır. Çiğ köfte yapımında et kullanılması Sağlık Bakanlığınca halk sağlığı açısından yasaklandı. Tatlıses Çiğ Köftede et kullanılmamaktadır. Kesinlikle su ve patates kullanılmamaktadır. Sıvı yağ olarak zeytinyağı kullanılmaktadır. Kullanılan nar ekşisinin %100 doğaldır. Tatlıses Çiğ Köftenin, yapımında yüksek oranlarda kullanılan cevizin omega 3 ve omega 6 doymamış yağ asitleri içermesi nedeni ile kansere ve kalp hastalıklarına karşı çok önemli bir korunma kaynağı olduğunu, kolesterolü düşürdüğünü, yaşlanmayı geciktirdiğini biliyor muydunuz?”dedi.
 
ÇİĞ KÖFTENİN FAYDALARI
 
Çiğ köfte şişmanlatmaz. İçindeki bulgurun yüksek lif oranına sahip olması nedeni ile tokluk hissi verir ve bağırsak hareketlerini hızlandırır.
Çiğ köftede yüksek oranda bulunan maydanozun demir deposu olduğunu, zayıflamaya yardımcıdır. Kanı temizler, böbrek ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelir.
Yapılan araştırmalarına göre yüksek oranda kapsaisin maddesini içeren kırmızıbiberin kanser hücrelerini yok edici özellikte olduğunu biliyor musunuz.
Tatlıses Çiğ Köftede protein ve B1 vitaminleri bakımından zengin olması nedeni ile sinir ve sindirim sisteminin düzenlenmesinde rol oynar.
Doktorlarca mucizevi ilaç olarak adlandırılan nar ekşisinin şeker hastalığına iyi geldiğini, tansiyonu düzenlediğini, enfeksiyonlara karşı vücudun direncini arttırır.
BÜLENT TETİK
Bu Haberi Facebook'ta paylaşın
Bu Haberi Twitterde'ta paylaşın
Şuan görüntülemekte olduğunuz haber 2013-04-15 20:22:53 tarihinde yayınlandı ve toplam 2096 kez görüntülenmiştir.