Hosgeldiniz Tarih - Saat
Future Rabbit Online Music
DENİZLİ
Denizli hava durumu
En Düşük : 12°C
En Yüksek : 16°C

  •  İŞ KUR’DAN ÖĞRENCILERE KARIYER PLANLAMASI
  •  İŞ KUR’DAN ÖĞRENCILERE KARIYER PLANLAMASI
İŞ KUR’DAN ÖĞRENCILERE KARIYER PLANLAMASI

 İŞ KUR’DAN ÖĞRENCILERE

KARIYER PLANLAMASI
 
Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde görevli iş ve meslek danışmanları öğrencilerle buluştu. Öğrencilere kariyer konusunda bilgiler verildi.
 
Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
Son olarak Denizli İş Kur bünyesinde çalışan, İş ve Meslek Danışmanlarından Burcu Erdoğ, Baran Koçak ve Burak Demirtop tarafından, Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu’nca 14-15-16 Mayıs tarihlerinde düzenlenen 4. Kariyer Günleri Etkinlikleri kapsamında, Honaz Halk Eğitim Merkezinde stant açıldı.
Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile yüz yüze yapılan görüşmelerde, İşkur’un aktif işgücü hizmetleri kapsamında gerçekleştirdiği girişimcilik ve işbaşı eğitim programları ile mesleki eğitim kurslarını tanıtan danışmanlar, kariyer planlaması ile ilgili soruları yanıtlayıp, özgeçmiş (cv) hazırlama konusunda da öğrencileri bilgilendirdi.
Ayrıca Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Danışmanlık ve İşe Yerleştirme Servis Şefi Vural Koç “İş Arama Becerilerini Geliştirme” temalı seminer verdi.
İş Kur’a kayıt işlemlerinin de yapıldığı standa öğrenciler yoğun ilgi gösterirken, standı ziyaret eden öğrencilere ve vatandaşlara İş Kur hizmetleri hakkında bilgi verildi. Bundan sonra da bu tür etkinliklerin devam edeceği bildirildi.
SEVİM SAY
Bu Haberi Facebook'ta paylaşın
Bu Haberi Twitterde'ta paylaşın
Şuan görüntülemekte olduğunuz haber 2013-05-19 19:48:35 tarihinde yayınlandı ve toplam 586 kez görüntülenmiştir.